ЯК ДРУКУВАТИ ВИКРІЙКИ


Зазвичай всі виробники викрійок зазначають, що для правильного друку мають бути виставлені наступні параметри:
- масштаб 100%;- реальний розмір (галочка навпроти “вписати зображення” чи “по розміру листа” НЕ мають бути натиснутими);- книжкова орієнтація сторінки;- формат паперу А4.
На практиці ж всі наші принтери відрізняються один від одного і алгоритм правильної роздруківки треба визначати самостійно. Хороша новина: це треба зробити тільки один раз, всі інші викрійки вже будуть друкуватися зі знанням справи)
Особисто я на своєму принтері маю поставити галочку навпроти "Зменшити сторінки з перевищенням макс. розміру” і тільки так він друкує правильно.
Тож ви маєте подивитися всі рекомендації і перевірити їх на своєму принтері, а саме: за яких налаштувань він видає правильно надруковану сторінку.
Правильна сторінка виглядає так:

Illustration

1. Тестовий квадрат 10*10 см.2. З кожного боку поля 0,5 см.3. У верхньому лівому кутку є позначки сторінок А1, В2, С3 і т.д.
Друкуємо лише першу сторінку, перевіряємо всі ці параметри і таким чином встановлюємо, як саме ваш принтер друкує викрійки. Якщо якийсь параметр не сходиться - повертаємось до початку і пробуємо інші налаштування.
СХЕМА ЗБІРКИ ВИКРІЙКИ
На листах А4 зверху ви побачите позначки (А1;В1;С1 і т.д.). Ці позначки мають бути у верхньому лівому кутку. Ви берете ножиці та підрізаєте рамку листа (вона в нас 0,5 см) лише ЗНИЗУ та ПРАВОРУЧ. Після цього ви склеюєте листи рядами, тобто А1, В1, С1. Знизу підклюється другий ряд: А2, В2, С2 і так далі.