МАНУФАКТУРА

Запрошую вас до Мануфактури! Це не курс і не марафон. Це об'єднання дівчат, які захоплюються шиттям та рукоділлям. Це безпечне місце, в якому ви можете кожного місяця отримувати нові знання і розвиватись в пошиві без стресу та дедлайнів. Разом ми будемо здобувати нові навички в шитті, незалежно від того, чи шиєте ви на замовлення, чи це ваше хобі. Давайте разом створювати комфортну навчальну атмосферу і закохуватись в шиття кожного разу все більше!


ДЛЯ КОГО?

 • Для дівчат, які хочуть мати можливість отримувати допомогу від професіонала

  - якщо ви хочете змоделювати щось на основі базової основи чи викрійки, але не знаєте як;- якщо ви побачили фото на Пінтересті чи в Інстаграмі, загорілись ідеєю, але не знаєте як втилити її в життя;- впевнені, що не маєте достатньо знань по технології пошиву і хочете бути "на зв'язку" з технологом;- якщо ви купили викрійку, або побудували її самі, але не знаєте як правильно технологічно зшити цей виріб;- якщо прийшов замовник, а ви боїтесь брати замовлення, бо не знаєте як його шити - вам сюди!

 • Для дівчат, які хочуть знаходитись серед однодумців

  - якщо вам важливо мати підтримку, знаходитись "серед своїх", вільно спілкуватись про кіперні стрічки, корсажі, пілочки, запошивочні шви, обирати моделі, які треба зшити вже на завтра, обговорювати шиття і трошки пліткувати - вам сюди!

 • Для дівчат, які тільки починають свій шлях в шитті

  - якщо ви переглядаєте швейні блоги, відео на Ютубі і все ще не наважились шити, бо страшно;- якщо ви новачок в пошиві і не знаєте де знаходити інформацію, де запитати і куди рухатись;- якщо ви хочете шити на замовлення, але все ще думаєте, що недостатньо кваліфіковані - вам сюди!

 • Для дівчат, які хочуть отримувати нові знання 

  - якщо ви не хочете залежати від готових викрійок, бажаєте знати принципи моделювання і шити ті речі, які вам подобаються;- якщо ви хочете занурюватись в конструювання та моделювання і вам це цікаво;- якщо ви пройшли курси, отримали базову основу і не знаєте, що з нею робити далі - вам сюди!


ЩО БУДЕ В МАНУФАКТУРІ:

 • НОВА ТЕМА КОЖНОГО МІСЯЦЯ

  - нова готова викрійка кожного місяця;- нові відео-уроки по пошиву виробу;- відео-уроки та текстові гайди по моделюванню деяких виробів на основі готової викрійки;- майстер-класи по створенню аксесуарів чи виробів по запиту учасниць;- вебінари на бажані теми

 • ЗАКРИТИЙ ЧАТ УЧАСНИЦЬ

  - закритий чат для учасниць в Телеграмі;- підтримка технологів та відповіді на питання;- допомога в моделюванні та конструюванні виробів;- обговорення майбутніх тем місяців, уроків, вебінарів;- спілкування в однодумцями та обговорення всіх новин швейного світу

 • БАЗА ЗНАНЬ

  - база відео-уроків, яка поповнюватиметься кожного місяця!- доступ до майстер-класів та цілих курсів по пошиву


ПРОГРАМА:

Клуб працює в закритому режимі до липня 2024 року. В Клубі йде робота по конструюванню та моделюванню спідниць, пізніше всі матеріали стануть частиною курсу, до якого можна буде приєднатись)


ЩО ВЖЕ Є В КЛУБІ:
1. База знань, яка поповнюється відео-уроками кожного місяця, в тому числі по запиту учасниць Клубу. 
2. Майстер-клас по створенню прикраси-троянди від нашого технолога. По цій технології можна робити як аксесуари, брошки, прикраси на шию, так і використовувати знання при пошиві суконь, бо з троянд можна скласти цілу спідницю, уявляєте?
3. Чат в Телеграмі для учасниць, в якому на вас чекає технолог! Готуйте свої питання, а також бажані картинки з Пінтересту, будемо фантазувати!
4. Знижка на матеріали від партнера - магазину @furnitur_ukraina.
5. Записи ефірів попередніх місяців.
6. Розділ з Книжками та текстовими документами.
7. Розділ Відео-уроки, в якому, як в Бібліотеці, будуть зібрані невеликі відео по обробці вузлів.
8. Розділ Чат, де ми спілкуємось, обмінюємось готовими виробами, запитуємо порад по вибору тканини, моделюванню чи задаємо питання технологу.
9. Розділ Дошка бажань, де ми записуємо свої бажання в пошиві на наступні місяці. З цього розділу в тому числі формується наповнення Клубу на місяць.


ВАРТІСТЬ:


ПИТАННЯ:

 • Чи підійде мені Клуб, якщо я новачок?

  Так, проект підійде навіть новачку. Інформація в клубі розрахована на різний рівень підготовки, від простого - до більш складного. Ви самі обираєте, які відео-уроки вам дивитись та які вироби шити.

 • Якщо я не вступлю зараз, то коли наступний набір?

  Наступний набір в Мануфактуру буде першого числа наступного місяця!

 • Чи отримую я доступ до інформації попередніх місяців?

  Так, всі уроки Клубу згруповані по місяцях і ви отримуєте доступ до всіх уроків одночасно. В тому числі і до уроків попередніх місяців.

 • Чи залишаться в мене уроки, якщо я не продовжу участь в Мануфактурі?

  У вас залишаться всі тектові матеріали, всі викрійки, інструкції, гайди по моделюванню і роботі з різними тканинами, а також всі додаткові матеріали. Ви не зможете переглядати тільки відео-уроки.

 • Яким чином оформити підписку?

  Оформити підписку можна, натиснув кнопку Купити вище. На пошту вам прийде посилання на оплату, а після оплати - посилання на групу в Телеграмі. З цього моменту ви в Клубі!

 • Як буде відбуватись оплата в наступні місяці?

  Ваша підписка в Мануфактурі активна до тієї ж дати наступного місяця, в яку ви оформили підписку. Ви отримаєте повідомлення від мене про те, що місяць пройшов і посилання на оплату нового місяця. При бажанні вийти з Клубу - ваша підписка буде вважатись недійсною при відсутності оплати в наступному місяці.

Дякую!

Ми скоро тобі напишемо!

Can't send form.

Please try again later.